Multi-Gyn – nejlepší volba

Multi-Gyn je řada přírodních přípravků k prevenci a léčbě infekcí intimních partií a k intimní hygieně. Přináší okamžitou úlevu při poševních potížích, např. nepříjemný zápach, svědění, pálení, výtoky.

Multi-Gyn je řada přírodních přípravků k prevenci a léčbě infekcí intimních partií a k intimní hygieně

Přináší okamžitou úlevu při poševních potížích, např. nepříjemný zápach, svědění, pálení, výtoky.

Značka Multi-Gyn vznikla v r. 1996 a na jejím vzniku se kromě jiných podílela Annelize Goedbloed, odbornice v oblasti lékařské biologie. Annelize Goedbloed chtěla ženám nabídnout metody léčby poševních potíží, která jsou přátelské k organismu. Standardně používaný model léčby infekcí intimních partií může vyvolávat nežádoucí účinky a stává se dokonce, že způsobuje infekce, které se bohužel mohou rovněž vracet.

Multi-Gyn uspokojuje potřeby žen související s infekcemi intimních partií a s jejich vlivem na každodenní život. Přípravky z řady Multi-Gyn přirozeným způsobem přinášejí okamžitou úlevu při potížích v intimních partiích, aniž by vyvolávaly jakékoliv známé nežádoucí účinky. Přípravky Multi-Gyn jsou připravené na bázi výjimečného komplexu 2QR, který díky antiadhezním strategiím obnovuje a normalizuje přirozenou vaginální flóru, typickou pro danou ženu.


aktivni slozky.  

Jak působí Multi-Gyn?

Přípravky Multi-Gyn obnovují a chrání přirozenou rovnováhu prostředí v pochvě. Pokud je počet přátelských bakterií v pochvě na patřičné úrovni, intimní partie jsou chráněny přirozeným způsobem proti bakteriím a kvasinkám, které vyvolávají potíže. Pokud je tato rovnováha narušena, mohou se objevit potíže, např. svědění, výtoky, nepříjemný zápach nebo suchost.

Přípravky Multi-Gyn optimalizují přirozenou bakteriální flóru v pochvě, která je typická pro danou ženu, a podporují vývoj přátelských bakterií, jež chrání proti potížím a infekcím, jak pusobi multi-gyn

jak pusobi multi-gyn.

Přípravky Multi-Gyn

Multi-Gyn jsou přípravky k prevenci a léčbě poševních potíží (svědění, výtoky, suchost nebo nepříjemný zápach) a dále bakteriálního nebo mykotického zánětu pochvy.

Nevíte, jaký přípravek použít? Mezi výrobky z řady Multi-Gyn jistě najdete přípravek, který pro Vás bude vhodný!