Jak působí přípravky Multi-Gyn?

Přípravky Multi-Gyn léčí poševní potíže a předcházejí jim díky obnovení přirozené poševní flóry typické pro danou ženu. Porucha rovnováhy poševní flóry je jednou z nejčastějších příčin vzniku potíží, jako je například svědění, výtoky, suchost nebo nepříjemný zápach. Díky obnovení rovnováhy přípravky Multi-Gyn nejen přinášejí okamžitou úlevu, ale rovněž pomáhají při prevenci všech pozdějších problémů souvisejících s návratem choroby.

Působení přípravků a nežádoucí účinky

Přípravky Multi-Gyn obsahují především přírodní látky. Jednou z hlavních složek je komplex 2QR rostlinného původu. Komplex 2QR neutralizuje škodlivé bakterie a kvasinky tak, že předchází jejich přilnutí k poševní stěně (antiadhezní strategie). Díky tomu nedochází k rozvoji infekce. Komplex 2QR podporuje přirozený proces hojení a obnovuje rovnováhu bakteriální flóry v pochvě. Nevyvolává žádné známé nežádoucí účinky.

Léčba a prevence

Po poševní aplikaci přípravků Multi-Gyn je pociťovaná okamžitá úleva při potížích, jako je např. svědění nebo podráždění. V případě bakteriální nebo mykotické infekce pochvy přinášejí přípravky Multi-Gyn úlevu při potížích a léčí infekci.

Přípravky Multi-Gyn lze užívat rovněž za účelem prevence výskytu potíží a infekcí v intimních partiích. Nevíte, jaký přípravek použít?
Využijte nástroj k výběru přípravku.