Aktivní složky

Jednou z hlavních složek přípravků Multi-Gyn je patentovaný bioaktivní komplex rostlinného původu 2QR. Pro ženský organismus je vhodnější obnovit přirozenou rovnováhu v pochvě, která ji chrání proti vzniku potíží, než léčit příznaky. Tato metoda je účinná, přináší úlevu, předchází opakovaným potížím a nevyvolává žádné známé nežádoucí účinky.

2qr video

Co je komplex 2QR?

Komplex 2QR má výjimečnou schopnost neutralizace škodlivých mikroorganismů, např. kvasinek nebo nepřátelských bakterií. Mechanismus působení 2QR je založen na jeho antiadhezních vlastnostech. Komplex 2QR znemožňuje přilnutí (adhezi) patogenní bakterie k poševní stěně, čímž znemožňuje rovněž rozvoj infekce. Navíc díky optimalizaci pH pozitivně ovlivňuje vývoj přátelských bakterií Lactobacillus. Přípravky s komplexem 2QR lze užívat současně s léky a jinými léčivými preparáty.

Komplex 2QR se získává z dužiny listů Aloe Barbadensis. Jde tedy o zcela přírodní produkt. Gel z aloe se získává z rostlin, které rostou na různých místech, např. na ostrově Curacao, ve Spojených státech amerických a v Jihoafrické republice. V závislosti na místě původu, množství slunečního světla, deště a termínu sklizně se může barva gelu lišit (od průzračné až po světle hnědou nebo tmavě hnědou). Vůně gelu závisí na regionu, kde byla Aloe Barbadensis sklizena.

Nezávisle na barvě gelu je bezpečnost a účinnost působení produktů Multi-Gyn garantovaná. Pokud máte pochybnosti o barvě gelu, ptejte se.

Antibiotika/Chemoterapeutika/Antimykotické léky

Antibiotika/chemoterapeutika a antimykotické léky se všeobecně doporučují při léčbě poševních potíží a infekcí. Mohou být skutečně účinné při eliminaci poševních infekcí, mají však silný vliv na celý organismus.

Metronidazol je často předepisované chemoterapeutikum k léčbě bakteriálního zánětu pochvy. Může vyvolávat nepříjemné nežádoucí účinky.

Přípravky Multi-Gyn obnovují přirozenou bakteriální flóru v pochvě. Nemají vliv na zbytek organismu a nevyvolávají žádné známé nežádoucí účinky. Získejte více informací o působení přípravků Multi-Gyn a jejich vlivu na Vaše tělo!

jak pusobi multi-gyn

Získejte více informací o působení přírodních přípravků Multi-Gyn. Můžete rovněž využít nástroj, který Vám usnadní výběr přípravku vyhovujícího Vašim potřebám.